Wednesday, 2 January 2013

Coś się kończy...coś się zaczyna

Moi kochani, chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze Życzenia Noworoczne - oby ten Nowy 2013 Rok był dla Was szczęśliwy, by spełniały się Wasze marzenia, plany i postanowienia (czego i sobie życzę) 

Koniec roku i początek nowego to zawsze u mnie czas podsumowań. Zeszły rok mimo wszystko uważam za udany (zwłaszcza pod względem zawodowym). Udało mi się zrealizować przedsięwzięcia, które z rożnych powodów musiałam swego czasu porzucić. Zeszły rok dał mi również, dzięki szczęśliwemu dla mnie zbiegowi okoliczności możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach i kiermaszach, w których wcześniej niestety nie miałam możliwości brać udziału. Na szczęście dla mnie sytuacja w moim lokalnym świecie rękodzieła uległa zmianie, dzięki czemu nowy rok zaowocuje  jeszcze wieloma ciekawymi inicjatywami, których zalążki powoli już kiełkują (nie zdradzę w tej chwili cóż to za inicjatywy, by nie zapeszyć). 
Od nowego roku ruszy też na nowo seria szkoleń i warsztatów nie tylko w dużych zorganizowanych grupach, ale również zajęć indywidualnych w mojej nowej pracowni - zatem będzie się działo. 

W moim osobistym życiu niestety koniec roku nie był zbyt szczęśliwy - jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja o nieuleczalnej chorobie mojego taty a jego stan bardzo szybko się pogarsza. Dlatego tym bardziej starałam się, by te święta były niezapomniane, by zostało nam wszystkim wiele miłych wspomnień... I mam tylko nadzieję, że mimo wszystko przed nami jeszcze wiele kolejnych dni razem- i tego właśnie sobie w nowym roku najbardziej życzę.


2 comments:

 1. Gratulacje Monika no i powodzenia :) współczuje z powodu choroby taty, takie jest kruche nasze życie:(

  ReplyDelete
 2. Jestem tu bardzzo po czasie publikacji posta...Dopiero odkrywam blogowy świat...Uwielbiam Tę dziewczynkę z kartki:)
  Mam nadzieje,że Twe plany w realizacji...
  A tata ...,że dobrze u Twego rodzica...
  Moc pozdrowień!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...